Canon Colour Inkjet Multifunctional printer A4 Wi-Fi White
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 644,91 € | ||
| S2 | - / - | 534,82 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 588.00 mm |
| Gross height (mm): | 348.70 mm |
| Gross weight: | 18.60 kg |
| Gross width (mm): | 488.90 mm |
| Net weight: | 14.60 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 3100.00 g |
| Plastic (No PET): | 900.00 g |
| Tare weight (kg): | 4.00 kg |
| Volume (m3): | 0.10 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer product name: | MAXIFY GX4050 |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Print speed (ISO/IEC 24734) colour: | 13 ipm |
| Maximum scan resolution: | 1200 x 2400 DPI |
| Duplex functions: | Yes |
| Copying: | Yes |
| Colour of product: | White |
| Functions: | Print, Scan, Copy, Fax |
| Product type: | Multifunctional printer |
| Print speed (ISO/IEC 24734) mono: | 18 ipm |
| Wi-Fi: | Yes |
| Faxing: | Yes |
| Print technology: | Inkjet |
| Scanning: | Colour |
| Maximum print size: | A4 |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Printing: | Colour |
| Wooden: | 1413.00 g |
| PET: | 114.00 g |
| Producer product family: | Multifunctional Printer |
Aprašymas Print large volumes of high-quality business documents while making huge savings on CPP and TCO with this refillable and easy-to-use 4-in-1 MegaTank-equipped MAXIFY GX printer with ADF, Wi-Fi and Ethernet. Funkcijos Brilliant productivity Ultra-low running costs Brilliant business-quality prints Print more media in-house Print without pause |
| Gross depth (mm): | 588.00 mm |
| Gross height (mm): | 348.70 mm |
| Gross weight: | 18.60 kg |
| Gross width (mm): | 488.90 mm |
| Net weight: | 14.60 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 3100.00 g |
| Plastic (No PET): | 900.00 g |
| Tare weight (kg): | 4.00 kg |
| Volume (m3): | 0.10 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer product name: | MAXIFY GX4050 |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Print speed (ISO/IEC 24734) colour: | 13 ipm |
| Maximum scan resolution: | 1200 x 2400 DPI |
| Duplex functions: | Yes |
| Copying: | Yes |
| Colour of product: | White |
| Functions: | Print, Scan, Copy, Fax |
| Product type: | Multifunctional printer |
| Print speed (ISO/IEC 24734) mono: | 18 ipm |
| Wi-Fi: | Yes |
| Faxing: | Yes |
| Print technology: | Inkjet |
| Scanning: | Colour |
| Maximum print size: | A4 |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Printing: | Colour |
| Wooden: | 1413.00 g |
| PET: | 114.00 g |
| Producer product family: | Multifunctional Printer |
Aprašymas
Print large volumes of high-quality business documents while making huge savings on CPP and TCO with this refillable and easy-to-use 4-in-1 MegaTank-equipped MAXIFY GX printer with ADF, Wi-Fi and Ethernet.
Funkcijos
Brilliant productivity
Ultra-low running costs
Brilliant business-quality prints
Print more media in-house
Print without pause