Canon Colour Inkjet Multifunctional printer A4 Wi-Fi Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 360,57 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 499.00 mm |
| Gross height (mm): | 277.00 mm |
| Gross weight: | 14.10 kg |
| Gross width (mm): | 494.00 mm |
| Net weight: | 10.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 3100.00 g |
| Plastic (No PET): | 900.00 g |
| Tare weight (kg): | 4.00 kg |
| Volume (m3): | 0.07 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Interface: | Hi-Speed USB (USB B Port); Wi-Fi: IEEE802.11 b/g/n/a/ac |
| Producer product name: | PIXMA G3570 |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Print speed (ISO/IEC 24734) colour: | 6 ipm |
| Maximum scan resolution: | 4800 x 1200 DPI |
| Duplex functions: | Yes |
| Copying: | Yes |
| Colour of product: | Black |
| Functions: | Print, Scan, Copy |
| Product type: | Multifunctional printer |
| Print speed (ISO/IEC 24734) mono: | 11 ipm |
| Wi-Fi: | Yes |
| Faxing: | No |
| Print technology: | Inkjet |
| Scanning: | Colour |
| Maximum print size: | A4 |
| Ethernet LAN: | No |
| Printing: | Colour |
| Wooden: | 1413.00 g |
| PET: | 114.00 g |
| Producer product family: | Multifunctional Printer |
| Gross depth (mm): | 499.00 mm |
| Gross height (mm): | 277.00 mm |
| Gross weight: | 14.10 kg |
| Gross width (mm): | 494.00 mm |
| Net weight: | 10.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 3100.00 g |
| Plastic (No PET): | 900.00 g |
| Tare weight (kg): | 4.00 kg |
| Volume (m3): | 0.07 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Interface: | Hi-Speed USB (USB B Port); Wi-Fi: IEEE802.11 b/g/n/a/ac |
| Producer product name: | PIXMA G3570 |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Print speed (ISO/IEC 24734) colour: | 6 ipm |
| Maximum scan resolution: | 4800 x 1200 DPI |
| Duplex functions: | Yes |
| Copying: | Yes |
| Colour of product: | Black |
| Functions: | Print, Scan, Copy |
| Product type: | Multifunctional printer |
| Print speed (ISO/IEC 24734) mono: | 11 ipm |
| Wi-Fi: | Yes |
| Faxing: | No |
| Print technology: | Inkjet |
| Scanning: | Colour |
| Maximum print size: | A4 |
| Ethernet LAN: | No |
| Printing: | Colour |
| Wooden: | 1413.00 g |
| PET: | 114.00 g |
| Producer product family: | Multifunctional Printer |