Canon | Multifunctional Printer | PIXMA G4570 | Inkjet | Colour | Multifunctional printer | A4 | Wi-Fi | Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 386,43 € | ||
| S2 | - / - | 400,06 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 499.00 mm |
| Gross height (mm): | 312.00 mm |
| Gross weight: | 11.80 kg |
| Gross width (mm): | 494.00 mm |
| Net weight: | 7.90 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2500.00 g |
| Plastic (No PET): | 1400.00 g |
| Tare weight (kg): | 3.90 kg |
| Volume (m3): | 0.08 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Optical scanning resolution: | 600 x 1200 DPI |
| Interface: | Hi-Speed USB (USB B Port), Wi-Fi: IEEE802.11 b/g/n/a/ac18 |
| Producer product name: | PIXMA G4570 |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Print speed (ISO/IEC 24734) colour: | 6 ipm |
| Maximum resolution: | 4800 x 1200 DPI |
| Duplex functions: | Yes |
| Copying: | Yes |
| Colour of product: | Black |
| Functions: | Print, Scan, Copy, Fax |
| Product type: | Multifunctional printer |
| Print speed (ISO/IEC 24734) mono: | 11 ipm |
| Wi-Fi: | Yes |
| Faxing: | Yes |
| Print technology: | Inkjet |
| Scanning: | Colour |
| Maximum print size: | A4 |
| Ethernet LAN: | No |
| Printing: | Colour |
| Wooden: | 1413.00 g |
| PET: | 114.00 g |
| Producer product family: | Multifunctional Printer |
| Maximum input capacity: | 100 (plain paper) sheets |
| Palette Qty: | 22 pc(s) |
| Producer: | Canon |
Aprašymas Print, scan, copy and fax documents at home while making huge savings with this fast, affordable and efficient MegaTank printer. With refillable tanks and a single set of ink bottles delivering a lot of prints, running costs are refreshingly low compared to cartridge-based printers. Funkcijos Ultra-low running costs Simple operation High-speed productivity 35-sheet ADF Easy at-home maintenance Wireless connectivity Work with more media |
| Gross depth (mm): | 499.00 mm |
| Gross height (mm): | 312.00 mm |
| Gross weight: | 11.80 kg |
| Gross width (mm): | 494.00 mm |
| Net weight: | 7.90 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2500.00 g |
| Plastic (No PET): | 1400.00 g |
| Tare weight (kg): | 3.90 kg |
| Volume (m3): | 0.08 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Optical scanning resolution: | 600 x 1200 DPI |
| Interface: | Hi-Speed USB (USB B Port), Wi-Fi: IEEE802.11 b/g/n/a/ac18 |
| Producer product name: | PIXMA G4570 |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Print speed (ISO/IEC 24734) colour: | 6 ipm |
| Maximum resolution: | 4800 x 1200 DPI |
| Duplex functions: | Yes |
| Copying: | Yes |
| Colour of product: | Black |
| Functions: | Print, Scan, Copy, Fax |
| Product type: | Multifunctional printer |
| Print speed (ISO/IEC 24734) mono: | 11 ipm |
| Wi-Fi: | Yes |
| Faxing: | Yes |
| Print technology: | Inkjet |
| Scanning: | Colour |
| Maximum print size: | A4 |
| Ethernet LAN: | No |
| Printing: | Colour |
| Wooden: | 1413.00 g |
| PET: | 114.00 g |
| Producer product family: | Multifunctional Printer |
| Maximum input capacity: | 100 (plain paper) sheets |
| Palette Qty: | 22 pc(s) |
| Producer: | Canon |
Aprašymas
Print, scan, copy and fax documents at home while making huge savings with this fast, affordable and efficient MegaTank printer. With refillable tanks and a single set of ink bottles delivering a lot of prints, running costs are refreshingly low compared to cartridge-based printers.
Funkcijos
Ultra-low running costs
Simple operation
High-speed productivity
35-sheet ADF
Easy at-home maintenance
Wireless connectivity
Work with more media