Cablexpert A-CM-COMBO5-05 USB Type-C 5-in-1 multi-port adapter (Hub + HDMI + PD + card reader + LAN) | Cablexpert
Gamintojas: Cablexpert
Prekės kodas (MPN): A-CM-COMBO5-05
Prekės kodas (MPN): A-CM-COMBO5-05
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 10 vnt. 2026-06-30 - / 10 vnt. | - | 40,08 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 90.00 mm |
| Gross height (mm): | 180.00 mm |
| Gross weight: | 0.14 kg |
| Gross width (mm): | 185.00 mm |
| Net weight: | 0.09 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40 g |
| Plastic (No PET): | 10 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Cablexpert |
| Palette Qty: | 577 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 90.00 mm |
| Gross height (mm): | 180.00 mm |
| Gross weight: | 0.14 kg |
| Gross width (mm): | 185.00 mm |
| Net weight: | 0.09 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40 g |
| Plastic (No PET): | 10 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Cablexpert |
| Palette Qty: | 577 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |