Brother LC421BK Ink Cartridge Black
Gamintojas: Brother
Prekės kodas (MPN): LC421BK
Prekės kodas (MPN): LC421BK
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 5 vnt. 1-5 d.d. 5 / - vnt. | - | 15,56 € | |
| S2 | - / - | - | 15,16 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 95.00 mm |
| Gross height (mm): | 150.00 mm |
| Gross weight: | 0.05 kg |
| Gross width (mm): | 20.00 mm |
| Net weight: | 0.03 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 12.00 g |
| Plastic (No PET): | 5.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Brother |
BROTHER 200-page standard capacity Black ink cartridge for DCP-J1050DW MFC-J1010DW and DCP-J1140DW |
| Gross depth (mm): | 95.00 mm |
| Gross height (mm): | 150.00 mm |
| Gross weight: | 0.05 kg |
| Gross width (mm): | 20.00 mm |
| Net weight: | 0.03 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 12.00 g |
| Plastic (No PET): | 5.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Brother |
BROTHER 200-page standard capacity Black ink cartridge for DCP-J1050DW MFC-J1010DW and DCP-J1140DW