Brother LC3211C Inkjet cartridge, Cyan
Gamintojas: Brother
Prekės kodas (MPN): LC3211C
Prekės kodas (MPN): LC3211C
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 9,31 € | |
| S2 | - / - | - | 9,06 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 15 mm |
| Gross height (mm): | 150 mm |
| Gross weight: | 0.037 kg |
| Gross width (mm): | 85 mm |
| Net weight: | 0.008 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.029 kg |
| Volume (m3): | 0.00019125 m³ |
| Page yield: | 200 pages |
| Quantity: | Single pack |
| Printing colours: | Cyan |
| Type: | Inkjet cartridge |
| Producer product name: | LC3211C |
| Paper/Pasteboard: | 29 g |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
Aprašymas When it's time to replace your printer ink, you can rely on Brother's LC3211C cyan ink cartridge to ensure your printer remains in perfect working order and your printouts stay crystal clear. Though it can be tempting to buy less expensive, non-branded supplies, you should remember that refills and other cheap print cartridges can not only affect the quality of your prints but void your warranty and cause long-term damage to your printer. This genuine LC3211C cyan ink cartridge keeps your machine performing just as it should, providing you with better value for money in the long run and impressive results, every time. Funkcijos Prints 200 pages in accordance with ISO/IEC24711 High quality genuine Brother cartridge Prevents waste to save you paper, time and money |
| Gross depth (mm): | 15 mm |
| Gross height (mm): | 150 mm |
| Gross weight: | 0.037 kg |
| Gross width (mm): | 85 mm |
| Net weight: | 0.008 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.029 kg |
| Volume (m3): | 0.00019125 m³ |
| Page yield: | 200 pages |
| Quantity: | Single pack |
| Printing colours: | Cyan |
| Type: | Inkjet cartridge |
| Producer product name: | LC3211C |
| Paper/Pasteboard: | 29 g |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
Aprašymas
When it's time to replace your printer ink, you can rely on Brother's LC3211C cyan ink cartridge to ensure your printer remains in perfect working order and your printouts stay crystal clear.
Though it can be tempting to buy less expensive, non-branded supplies, you should remember that refills and other cheap print cartridges can not only affect the quality of your prints but void your warranty and cause long-term damage to your printer.
This genuine LC3211C cyan ink cartridge keeps your machine performing just as it should, providing you with better value for money in the long run and impressive results, every time.
Funkcijos
Prints 200 pages in accordance with ISO/IEC24711
High quality genuine Brother cartridge
Prevents waste to save you paper, time and money