Brother LC3211BK Inkjet cartridge, Black
Gamintojas: Brother
Prekės kodas (MPN): LC3211BK
Prekės kodas (MPN): LC3211BK
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 13,32 € | |
| S2 | - / - | - | 15,15 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 70 mm |
| Gross height (mm): | 150 mm |
| Gross weight: | 0.043 kg |
| Gross width (mm): | 20 mm |
| Net weight: | 0.01 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.033 kg |
| Volume (m3): | 0.00021 m³ |
| Producer product name: | LC3211BK |
| Quantity: | Single pack |
| Printing colours: | Black |
| Type: | Inkjet cartridge |
| Page yield: | 200 pages |
| Paper/Pasteboard: | 33 g |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
Aprašymas When it's time to replace your printer ink, you can rely on Brother's LC3211BK black ink cartridge to ensure your printer remains in perfect working order and your printouts stay crystal clear. This genuine LC3211BK black ink cartridge keeps your machine performing just as it should, providing you with better value for money in the long run and impressive results, every time. Funkcijos Prints 200 pages in accordance with ISO/IEC24711 High quality genuine Brother cartridge Prevents waste to save you paper, time and money |
| Gross depth (mm): | 70 mm |
| Gross height (mm): | 150 mm |
| Gross weight: | 0.043 kg |
| Gross width (mm): | 20 mm |
| Net weight: | 0.01 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.033 kg |
| Volume (m3): | 0.00021 m³ |
| Producer product name: | LC3211BK |
| Quantity: | Single pack |
| Printing colours: | Black |
| Type: | Inkjet cartridge |
| Page yield: | 200 pages |
| Paper/Pasteboard: | 33 g |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
Aprašymas
When it's time to replace your printer ink, you can rely on Brother's LC3211BK black ink cartridge to ensure your printer remains in perfect working order and your printouts stay crystal clear.
This genuine LC3211BK black ink cartridge keeps your machine performing just as it should, providing you with better value for money in the long run and impressive results, every time.
Funkcijos
Prints 200 pages in accordance with ISO/IEC24711
High quality genuine Brother cartridge
Prevents waste to save you paper, time and money