Brother LC229XLVALBP | Ink Cartridge | Black, Cyan, Magenta, Yellow
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | - | 94,54 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 220.00 mm |
| Gross height (mm): | 180.00 mm |
| Gross weight: | 0.28 kg |
| Gross width (mm): | 70.00 mm |
| Net weight: | 0.19 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 12.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.09 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Brother |
| Printing colours: | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| Type: | Ink Cartridge |
| Producer product name: | LC229XLVALBP |
| Page yield: | 2400 pages |
| Gross depth (mm): | 220.00 mm |
| Gross height (mm): | 180.00 mm |
| Gross weight: | 0.28 kg |
| Gross width (mm): | 70.00 mm |
| Net weight: | 0.19 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 12.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.09 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Brother |
| Printing colours: | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| Type: | Ink Cartridge |
| Producer product name: | LC229XLVALBP |
| Page yield: | 2400 pages |