Brother LC1240 Multipack | Ink Cartridge | Black, Cyan, Magenta, Yellow
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 81,62 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Quantity: | 4 |
| Capacity cartridge: | 600 sheets |
| Printing colours: | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| Print technology: | Inkjet |
| Product type: | Brother LC1240 Value-Pack - print cartridge |
| Colour: | Black, yellow, cyan, magenta |
| Warranty: | 0 month(s) |
| Producer product name: | LC1240 Multipack |
| Type: | Ink Cartridge |
| Net weight: | 0.128 kg |
| Gross weight: | 0.211 kg |
| Paper/Pasteboard: | 53.00 g |
| Plastic (No PET): | 30.00 g |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.002709 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.083 kg |
| Gross depth (mm): | 215.00 mm |
| Gross width (mm): | 70 mm |
| Gross height (mm): | 180 mm |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 319 pc(s) |
| Producer: | Brother |
| Quantity: | 4 |
| Capacity cartridge: | 600 sheets |
| Printing colours: | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| Print technology: | Inkjet |
| Product type: | Brother LC1240 Value-Pack - print cartridge |
| Colour: | Black, yellow, cyan, magenta |
| Warranty: | 0 month(s) |
| Producer product name: | LC1240 Multipack |
| Type: | Ink Cartridge |
| Net weight: | 0.128 kg |
| Gross weight: | 0.211 kg |
| Paper/Pasteboard: | 53.00 g |
| Plastic (No PET): | 30.00 g |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.002709 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.083 kg |
| Gross depth (mm): | 215.00 mm |
| Gross width (mm): | 70 mm |
| Gross height (mm): | 180 mm |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 319 pc(s) |
| Producer: | Brother |