Brother LC1000VALBP C M Y BK Multipack
Gamintojas: Brother
Prekės kodas (MPN): LC1000VALBP
Prekės kodas (MPN): LC1000VALBP
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 61,65 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 190.00 mm |
| Gross height (mm): | 65.00 mm |
| Gross weight: | 0.28 kg |
| Gross width (mm): | 180.00 mm |
| Net weight: | 0.16 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 96.00 g |
| Plastic (No PET): | 24.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.12 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Brother |
| Gross depth (mm): | 190.00 mm |
| Gross height (mm): | 65.00 mm |
| Gross weight: | 0.28 kg |
| Gross width (mm): | 180.00 mm |
| Net weight: | 0.16 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 96.00 g |
| Plastic (No PET): | 24.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.12 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Brother |