Brother LC-223BK Ink Cartridge, Black
Gamintojas: Brother
Prekės kodas (MPN): LC223BK
Prekės kodas (MPN): LC223BK
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 4 vnt. 1-5 d.d. 4 / - vnt. | - | 26,28 € | |
| S2 | - / - | - | 25,61 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Quantity: | 1 |
| Printing colours: | Black |
| Page yield footnote: | ISO / IEC 24711 |
| Print technology: | Inkjet |
| Package type: | Blister |
| Page yield: | 600 pages |
| Paper dimensions: | A4 |
| Colour of product: | Black |
| Type: | Ink Cartridge |
| Warranty: | 0 month(s) |
| Producer product name: | LC-223BK |
| Net weight: | 0.05 kg |
| Gross weight: | 0.082 kg |
| Paper/Pasteboard: | 29.00 g |
| Plastic (No PET): | 3.00 g |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.032 kg |
| Gross depth (mm): | 140.00 mm |
| Gross width (mm): | 93.00 mm |
| Gross height (mm): | 25.00 mm |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
Aprašymas For the finest quality printouts every time, choose the Brother LC223BK ink cartridge in black. Why risk print problems by buying a non-branded refill cartridge when this genuine Brother supply is guaranteed to keep your printer working at its best? Funkcijos Prints 550 pages in accordance with ISO/IEC 24711 High quality genuine Brother cartridge Prevents waste to save your paper, time and money |
| Quantity: | 1 |
| Printing colours: | Black |
| Page yield footnote: | ISO / IEC 24711 |
| Print technology: | Inkjet |
| Package type: | Blister |
| Page yield: | 600 pages |
| Paper dimensions: | A4 |
| Colour of product: | Black |
| Type: | Ink Cartridge |
| Warranty: | 0 month(s) |
| Producer product name: | LC-223BK |
| Net weight: | 0.05 kg |
| Gross weight: | 0.082 kg |
| Paper/Pasteboard: | 29.00 g |
| Plastic (No PET): | 3.00 g |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.032 kg |
| Gross depth (mm): | 140.00 mm |
| Gross width (mm): | 93.00 mm |
| Gross height (mm): | 25.00 mm |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
Aprašymas
For the finest quality printouts every time, choose the Brother LC223BK ink cartridge in black. Why risk print problems by buying a non-branded refill cartridge when this genuine Brother supply is guaranteed to keep your printer working at its best?
Funkcijos
Prints 550 pages in accordance with ISO/IEC 24711
High quality genuine Brother cartridge
Prevents waste to save your paper, time and money