Brother Ink Cartridge Yellow
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 15,54 € | |
| S2 | - / - | - | 15,15 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Printing colours: | Yellow |
| Colour ink cartridges quantity: | 1 |
| Cartridge capacity: | High |
| Brand compatibility: | Brother |
| Colour ink page yield: | 1200 pages |
| Compatible products: | DCP-J785DW, MFC-J985DW |
| Certification: | ISO/IEC 24711 |
| Package type: | Box |
| Producer product name: | LC-22UY |
| Page yield: | 1200 pages |
| Type: | Ink Cartridge |
| Net weight: | 0.017 kg |
| Gross weight: | 0.056 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.00025875 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.039 kg |
| Gross depth (mm): | 90 mm |
| Gross width (mm): | 25 mm |
| Gross height (mm): | 115 mm |
| Plastic (No PET): | 12.00 g |
| Paper/Pasteboard: | 27 g |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
Aprašymas This cartridge is designed to give you low cost, super high yield cartridges as standard. Genuine Brother ink contains carefully selected dyes made especially to meet the specifications of the printer, ensuring smooth and reliable prints every time. |
| Printing colours: | Yellow |
| Colour ink cartridges quantity: | 1 |
| Cartridge capacity: | High |
| Brand compatibility: | Brother |
| Colour ink page yield: | 1200 pages |
| Compatible products: | DCP-J785DW, MFC-J985DW |
| Certification: | ISO/IEC 24711 |
| Package type: | Box |
| Producer product name: | LC-22UY |
| Page yield: | 1200 pages |
| Type: | Ink Cartridge |
| Net weight: | 0.017 kg |
| Gross weight: | 0.056 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.00025875 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.039 kg |
| Gross depth (mm): | 90 mm |
| Gross width (mm): | 25 mm |
| Gross height (mm): | 115 mm |
| Plastic (No PET): | 12.00 g |
| Paper/Pasteboard: | 27 g |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
Aprašymas
This cartridge is designed to give you low cost, super high yield cartridges as standard. Genuine Brother ink contains carefully selected dyes made especially to meet the specifications of the printer, ensuring smooth and reliable prints every time.