Brother Ink Cartridge Cyan
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 15,54 € | |
| S2 | - / - | - | 15,15 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Printing colours: | Cyan |
| Colour ink cartridges quantity: | 1 |
| Cartridge capacity: | High |
| Brand compatibility: | Brother |
| Colour ink page yield: | 1200 pages |
| Compatible products: | MFC-J985DW, DCP-J785DW |
| Certification: | ISO/IEC 24711 |
| Package type: | Box |
| Producer product name: | LC-22UC |
| Page yield: | 1200 pages |
| Type: | Ink Cartridge |
| Net weight: | 0.03 kg |
| Gross weight: | 0.097 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.067 kg |
| Gross depth (mm): | 100.00 mm |
| Gross width (mm): | 120.00 mm |
| Gross height (mm): | 20.00 mm |
| Plastic (No PET): | 12.00 g |
| Paper/Pasteboard: | 55.00 g |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
Aprašymas This cartridge is designed to give you low cost, super high yield cartridges as standard. Genuine Brother ink contains carefully selected dyes made especially to meet the specifications of the printer, ensuring smooth and reliable prints every time. |
| Printing colours: | Cyan |
| Colour ink cartridges quantity: | 1 |
| Cartridge capacity: | High |
| Brand compatibility: | Brother |
| Colour ink page yield: | 1200 pages |
| Compatible products: | MFC-J985DW, DCP-J785DW |
| Certification: | ISO/IEC 24711 |
| Package type: | Box |
| Producer product name: | LC-22UC |
| Page yield: | 1200 pages |
| Type: | Ink Cartridge |
| Net weight: | 0.03 kg |
| Gross weight: | 0.097 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.067 kg |
| Gross depth (mm): | 100.00 mm |
| Gross width (mm): | 120.00 mm |
| Gross height (mm): | 20.00 mm |
| Plastic (No PET): | 12.00 g |
| Paper/Pasteboard: | 55.00 g |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
Aprašymas
This cartridge is designed to give you low cost, super high yield cartridges as standard. Genuine Brother ink contains carefully selected dyes made especially to meet the specifications of the printer, ensuring smooth and reliable prints every time.