Brother Ink Cartridge Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 5 vnt. 1-5 d.d. 5 / - vnt. | - | 45,33 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 202.00 mm |
| Gross height (mm): | 33.00 mm |
| Gross weight: | 0.20 kg |
| Gross width (mm): | 78.00 mm |
| Net weight: | 0.18 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer product name: | LC3237BK |
| Quantity: | 1 |
| Printing colours: | Black |
| Type: | Ink Cartridge |
| Page yield: | 3000 pages |
| Producer: | Brother |
| Palette Qty: | 3323 pc(s) |
| Gross depth (mm): | 202.00 mm |
| Gross height (mm): | 33.00 mm |
| Gross weight: | 0.20 kg |
| Gross width (mm): | 78.00 mm |
| Net weight: | 0.18 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer product name: | LC3237BK |
| Quantity: | 1 |
| Printing colours: | Black |
| Type: | Ink Cartridge |
| Page yield: | 3000 pages |
| Producer: | Brother |
| Palette Qty: | 3323 pc(s) |