Brother High-yield Ink Cartridge LC3239XLC Ink, Cyan
Gamintojas: Brother
Prekės kodas (MPN): LC3239XLC
Prekės kodas (MPN): LC3239XLC
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 5 vnt. 2026-04-28 - / 5 vnt. | - | 79,09 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Gross weight: | 0.109 kg |
| Gross depth (mm): | 85 mm |
| Gross width (mm): | 17 mm |
| Gross height (mm): | 210 mm |
| Volume (m3): | 0.00030345 m³ |
| Net weight: | 0.107 kg |
| Tare weight (kg): | 0.002 kg |
| Producer product name: | LC3239XLC |
| Printing colours: | Cyan |
| Type: | Ink |
| Page yield: | 5000 pages |
| Producer product family: | High-yield Ink Cartridge |
| Paper/Pasteboard: | 2 g |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Gross weight: | 0.109 kg |
| Gross depth (mm): | 85 mm |
| Gross width (mm): | 17 mm |
| Gross height (mm): | 210 mm |
| Volume (m3): | 0.00030345 m³ |
| Net weight: | 0.107 kg |
| Tare weight (kg): | 0.002 kg |
| Producer product name: | LC3239XLC |
| Printing colours: | Cyan |
| Type: | Ink |
| Page yield: | 5000 pages |
| Producer product family: | High-yield Ink Cartridge |
| Paper/Pasteboard: | 2 g |