Brother High-yield Ink Cartridge LC3239XLBK Ink, Black
Gamintojas: Brother
Prekės kodas (MPN): LC3239XLBK
Prekės kodas (MPN): LC3239XLBK
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | - | 76,35 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Gross weight: | 0.197 kg |
| Gross depth (mm): | 85 mm |
| Gross width (mm): | 34 mm |
| Gross height (mm): | 205 mm |
| Volume (m3): | 0.00059245 m³ |
| Net weight: | 0.177 kg |
| Tare weight (kg): | 0.02 kg |
| Producer product name: | LC3239XLBK |
| Printing colours: | Black |
| Type: | Ink |
| Producer product family: | High-yield Ink Cartridge |
| Page yield: | 6000 pages |
| Paper/Pasteboard: | 20 g |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Gross weight: | 0.197 kg |
| Gross depth (mm): | 85 mm |
| Gross width (mm): | 34 mm |
| Gross height (mm): | 205 mm |
| Volume (m3): | 0.00059245 m³ |
| Net weight: | 0.177 kg |
| Tare weight (kg): | 0.02 kg |
| Producer product name: | LC3239XLBK |
| Printing colours: | Black |
| Type: | Ink |
| Producer product family: | High-yield Ink Cartridge |
| Page yield: | 6000 pages |
| Paper/Pasteboard: | 20 g |