Brother High-yield Ink Cartridge | LC3239XLM | Ink | Magenta
Gamintojas: Brother
Prekės kodas (MPN): LC3239XLM
Prekės kodas (MPN): LC3239XLM
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 3 vnt. 1-5 d.d. 3 / - vnt. | - | 67,80 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Gross weight: | 0.108 kg |
| Gross depth (mm): | 87 mm |
| Gross width (mm): | 18 mm |
| Gross height (mm): | 210 mm |
| Volume (m3): | 0.00032886 m³ |
| Net weight: | 0.106 kg |
| Tare weight (kg): | 0.002 kg |
| Printing colours: | Magenta |
| Type: | Ink |
| Page yield: | 5000 pages |
| Producer product name: | LC3239XLM |
| Producer product family: | High-yield Ink Cartridge |
| Paper/Pasteboard: | 2 g |
| Producer: | Brother |
| Palette Qty: | 5255 pc(s) |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Gross weight: | 0.108 kg |
| Gross depth (mm): | 87 mm |
| Gross width (mm): | 18 mm |
| Gross height (mm): | 210 mm |
| Volume (m3): | 0.00032886 m³ |
| Net weight: | 0.106 kg |
| Tare weight (kg): | 0.002 kg |
| Printing colours: | Magenta |
| Type: | Ink |
| Page yield: | 5000 pages |
| Producer product name: | LC3239XLM |
| Producer product family: | High-yield Ink Cartridge |
| Paper/Pasteboard: | 2 g |
| Producer: | Brother |
| Palette Qty: | 5255 pc(s) |