Brother DCP-L2620DW Monochrome Laser Multifunction printer with Wi-Fi function
Gamintojas: Brother
Prekės kodas (MPN): DCPL2620DWRE1
Prekės kodas (MPN): DCPL2620DWRE1
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 15 vnt. 2026-05-29 - / 15 vnt. | 208,42 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 517.00 mm |
| Gross height (mm): | 414.00 mm |
| Gross weight: | 12.70 kg |
| Gross width (mm): | 567.00 mm |
| Net weight: | 9.90 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2000.00 g |
| Plastic (No PET): | 800.00 g |
| Tare weight (kg): | 2.80 kg |
| Volume (m3): | 0.12 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:4:2017-04-01 |
| Gross depth (mm): | 517.00 mm |
| Gross height (mm): | 414.00 mm |
| Gross weight: | 12.70 kg |
| Gross width (mm): | 567.00 mm |
| Net weight: | 9.90 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2000.00 g |
| Plastic (No PET): | 800.00 g |
| Tare weight (kg): | 2.80 kg |
| Volume (m3): | 0.12 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:4:2017-04-01 |