Brother Cartridge BTD60BK Inkjet, Black
Gamintojas: Brother
Prekės kodas (MPN): BTD60BK
Prekės kodas (MPN): BTD60BK
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 9,86 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Warranty: | 0 month(s) |
| Gross weight: | 0.108 kg |
| Net weight: | 0.10 kg |
| Producer product name: | BTD60BK |
| Printing colours: | Black |
| Type: | Inkjet |
| Producer product family: | Cartridge |
| Page yield: | 6500 pages |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.008 kg |
| Gross depth (mm): | 60.00 mm |
| Gross width (mm): | 130.00 mm |
| Gross height (mm): | 60.00 mm |
| Paper/Pasteboard: | 8.00 g |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Warranty: | 0 month(s) |
| Gross weight: | 0.108 kg |
| Net weight: | 0.10 kg |
| Producer product name: | BTD60BK |
| Printing colours: | Black |
| Type: | Inkjet |
| Producer product family: | Cartridge |
| Page yield: | 6500 pages |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.008 kg |
| Gross depth (mm): | 60.00 mm |
| Gross width (mm): | 130.00 mm |
| Gross height (mm): | 60.00 mm |
| Paper/Pasteboard: | 8.00 g |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |