Brother BWE-AB279-PW Direct Thermal Wristbands (200 pcs per roll), pack of 5 | Brother
Gamintojas: Brother
Prekės kodas (MPN): BWEAB279PW
Prekės kodas (MPN): BWEAB279PW
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 161,39 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 200.00 mm |
| Gross height (mm): | 200.00 mm |
| Gross weight: | 1.10 kg |
| Gross width (mm): | 200.00 mm |
| Net weight: | 1.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Brother |
| Gross depth (mm): | 200.00 mm |
| Gross height (mm): | 200.00 mm |
| Gross weight: | 1.10 kg |
| Gross width (mm): | 200.00 mm |
| Net weight: | 1.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Brother |