Brother BTD180CL | Ink refill | Yellow, Cyan, Magenta
Gamintojas: Brother
Prekės kodas (MPN): BTD180CLVAL
Prekės kodas (MPN): BTD180CLVAL
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 8 vnt. 1-5 d.d. 8 / - vnt. | - | 19,76 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 150.00 mm |
| Gross height (mm): | 100.00 mm |
| Gross weight: | 0.30 kg |
| Gross width (mm): | 150.00 mm |
| Net weight: | 0.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Brother |
| Palette Qty: | 384 pc(s) |
| Page yield: | 5000 pages |
| Print technology: | Ink-jet |
| Type: | Ink refill |
| Printing colours: | Yellow, Cyan, Magenta |
| Producer product name: | BTD180CL |
| Compatible products: | Brother DCP-T580DW, DCP-T780DW |
| Gross depth (mm): | 150.00 mm |
| Gross height (mm): | 100.00 mm |
| Gross weight: | 0.30 kg |
| Gross width (mm): | 150.00 mm |
| Net weight: | 0.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Brother |
| Palette Qty: | 384 pc(s) |
| Page yield: | 5000 pages |
| Print technology: | Ink-jet |
| Type: | Ink refill |
| Printing colours: | Yellow, Cyan, Magenta |
| Producer product name: | BTD180CL |
| Compatible products: | Brother DCP-T580DW, DCP-T780DW |