Brother BTD100CLVAL 3 Bottles Value Pack, C/M/Y
Gamintojas: Brother
Prekės kodas (MPN): BTD100CLVAL
Prekės kodas (MPN): BTD100CLVAL
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 19,41 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 49.00 mm |
| Gross height (mm): | 105.00 mm |
| Gross weight: | 0.39 kg |
| Gross width (mm): | 128.00 mm |
| Net weight: | 0.26 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 104.00 g |
| Plastic (No PET): | 26.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.13 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Brother |
| Gross depth (mm): | 49.00 mm |
| Gross height (mm): | 105.00 mm |
| Gross weight: | 0.39 kg |
| Gross width (mm): | 128.00 mm |
| Net weight: | 0.26 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 104.00 g |
| Plastic (No PET): | 26.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.13 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Brother |