Brother BTD100BK Genuine Black Ink Bottle
Gamintojas: Brother
Prekės kodas (MPN): BTD100BK
Prekės kodas (MPN): BTD100BK
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 5 vnt. 1-5 d.d.20 vnt. 2026-04-28 5 / 20 vnt. | - | 9,56 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 56.00 mm |
| Gross height (mm): | 123.00 mm |
| Gross weight: | 0.18 kg |
| Gross width (mm): | 56.00 mm |
| Net weight: | 0.12 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 48.00 g |
| Plastic (No PET): | 12.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.06 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Brother |
| Gross depth (mm): | 56.00 mm |
| Gross height (mm): | 123.00 mm |
| Gross weight: | 0.18 kg |
| Gross width (mm): | 56.00 mm |
| Net weight: | 0.12 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 48.00 g |
| Plastic (No PET): | 12.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.06 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Brother |