Blaupunkt LED TV | 86UGC5500S | 86 | Smart TV | Google TV | UHD | Black
Gamintojas: Blaupunkt
Prekės kodas (MPN): 86UGC5500S
Prekės kodas (MPN): 86UGC5500S
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 3 vnt. 1-5 d.d. 3 / - vnt. | 1115,15 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 441.00 mm |
| Gross height (mm): | 1184.00 mm |
| Gross weight: | 37.20 kg |
| Gross width (mm): | 1924.00 mm |
| Net weight: | 28.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 7360.00 g |
| Plastic (No PET): | 1840.00 g |
| Tare weight (kg): | 9.20 kg |
| Volume (m3): | 1.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Blaupunkt |
| Palette Qty: | 3 pc(s) |
| Display: | 3840 x 2160 pixels |
| Smart TV: | Yes |
| Display diagonal (metric): | 218 cm |
| Connectivity: | HDMI, RJ45, USB, CI+ |
| Dimensions with stand: | 1924 x 117 x 1104 cm |
| Colour of product: | Black |
| HD type: | UHD |
| Wi-Fi: | Yes |
| Producer product name: | 86UGC5500S |
| Producer product family: | LED TV |
| Operating system installed: | Google TV |
| Digital signal format system: | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Display diagonal: | 86 |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 441.00 mm |
| Gross height (mm): | 1184.00 mm |
| Gross weight: | 37.20 kg |
| Gross width (mm): | 1924.00 mm |
| Net weight: | 28.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 7360.00 g |
| Plastic (No PET): | 1840.00 g |
| Tare weight (kg): | 9.20 kg |
| Volume (m3): | 1.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Blaupunkt |
| Palette Qty: | 3 pc(s) |
| Display: | 3840 x 2160 pixels |
| Smart TV: | Yes |
| Display diagonal (metric): | 218 cm |
| Connectivity: | HDMI, RJ45, USB, CI+ |
| Dimensions with stand: | 1924 x 117 x 1104 cm |
| Colour of product: | Black |
| HD type: | UHD |
| Wi-Fi: | Yes |
| Producer product name: | 86UGC5500S |
| Producer product family: | LED TV |
| Operating system installed: | Google TV |
| Digital signal format system: | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Display diagonal: | 86 |
| Warranty: | 24 month(s) |