Blaupunkt LED TV | 75UGC5500S | 75 | Smart TV | Google TV | UHD | Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | 667,33 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 176.00 mm |
| Gross height (mm): | 1050.00 mm |
| Gross weight: | 33.00 kg |
| Gross width (mm): | 1859.00 mm |
| Net weight: | 25.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 6400.00 g |
| Plastic (No PET): | 1600.00 g |
| Tare weight (kg): | 8.00 kg |
| Volume (m3): | 0.34 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Blaupunkt |
| Palette Qty: | 4 pc(s) |
| Display: | 3840 x 2160 pixels |
| Smart TV: | Yes |
| Display diagonal (metric): | 189 cm |
| Connectivity: | USB, HDMI, CI/CI+, Bluetooth |
| Colour of product: | Black |
| HD type: | UHD |
| Wi-Fi: | Yes |
| Producer product name: | 75UGC5500S |
| Producer product family: | LED TV |
| Operating system installed: | Google TV |
| Digital signal format system: | DVB-T/C;DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Display diagonal: | 75 |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 176.00 mm |
| Gross height (mm): | 1050.00 mm |
| Gross weight: | 33.00 kg |
| Gross width (mm): | 1859.00 mm |
| Net weight: | 25.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 6400.00 g |
| Plastic (No PET): | 1600.00 g |
| Tare weight (kg): | 8.00 kg |
| Volume (m3): | 0.34 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Blaupunkt |
| Palette Qty: | 4 pc(s) |
| Display: | 3840 x 2160 pixels |
| Smart TV: | Yes |
| Display diagonal (metric): | 189 cm |
| Connectivity: | USB, HDMI, CI/CI+, Bluetooth |
| Colour of product: | Black |
| HD type: | UHD |
| Wi-Fi: | Yes |
| Producer product name: | 75UGC5500S |
| Producer product family: | LED TV |
| Operating system installed: | Google TV |
| Digital signal format system: | DVB-T/C;DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Display diagonal: | 75 |
| Warranty: | 24 month(s) |