Blaupunkt LED TV | 40FCE4000S | 40 | HD | Black
Gamintojas: Blaupunkt
Prekės kodas (MPN): 40FCE4000S
Prekės kodas (MPN): 40FCE4000S
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 222,04 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 113.00 mm |
| Gross height (mm): | 569.00 mm |
| Gross weight: | 7.00 kg |
| Gross width (mm): | 975.00 mm |
| Net weight: | 5.60 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1120.00 g |
| Plastic (No PET): | 280.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.40 kg |
| Volume (m3): | 0.06 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Blaupunkt |
| Palette Qty: | 21 pc(s) |
| Display: | 1920 x 1080 pixels |
| Smart TV: | No |
| Display diagonal (metric): | 100 cm |
| Connectivity: | HDMI, USB, CI, S2, T2, Headphone |
| Dimensions with stand: | 893 x 199 x 561 cm |
| Colour of product: | Black |
| HD type: | HD |
| Wi-Fi: | No |
| Producer product name: | 40FCE4000S |
| Producer product family: | LED TV |
| Display diagonal: | 40 |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 113.00 mm |
| Gross height (mm): | 569.00 mm |
| Gross weight: | 7.00 kg |
| Gross width (mm): | 975.00 mm |
| Net weight: | 5.60 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1120.00 g |
| Plastic (No PET): | 280.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.40 kg |
| Volume (m3): | 0.06 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Blaupunkt |
| Palette Qty: | 21 pc(s) |
| Display: | 1920 x 1080 pixels |
| Smart TV: | No |
| Display diagonal (metric): | 100 cm |
| Connectivity: | HDMI, USB, CI, S2, T2, Headphone |
| Dimensions with stand: | 893 x 199 x 561 cm |
| Colour of product: | Black |
| HD type: | HD |
| Wi-Fi: | No |
| Producer product name: | 40FCE4000S |
| Producer product family: | LED TV |
| Display diagonal: | 40 |
| Warranty: | 24 month(s) |