Blaupunkt LED TV | 32HCE4000S | 32 | HD
Gamintojas: Blaupunkt
Prekės kodas (MPN): 32HCE4000S
Prekės kodas (MPN): 32HCE4000S
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | >50 vnt. 1-5 d.d. >50 / - vnt. | - | 160,01 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 109.00 mm |
| Gross height (mm): | 468.00 mm |
| Gross weight: | 5.00 kg |
| Gross width (mm): | 778.00 mm |
| Net weight: | 4.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 720.00 g |
| Plastic (No PET): | 180.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.90 kg |
| Volume (m3): | 0.04 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Blaupunkt |
| Palette Qty: | 50 pc(s) |
| Display: | 1366 x 768 pixels |
| Smart TV: | No |
| Display diagonal (metric): | 80 cm |
| Connectivity: | HDMI, USB, CI, S2, T2, Headphone |
| HD type: | HD |
| Wi-Fi: | No |
| Producer product name: | 32HCE4000S |
| Producer product family: | LED TV |
| Display diagonal: | 32 |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 109.00 mm |
| Gross height (mm): | 468.00 mm |
| Gross weight: | 5.00 kg |
| Gross width (mm): | 778.00 mm |
| Net weight: | 4.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 720.00 g |
| Plastic (No PET): | 180.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.90 kg |
| Volume (m3): | 0.04 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Blaupunkt |
| Palette Qty: | 50 pc(s) |
| Display: | 1366 x 768 pixels |
| Smart TV: | No |
| Display diagonal (metric): | 80 cm |
| Connectivity: | HDMI, USB, CI, S2, T2, Headphone |
| HD type: | HD |
| Wi-Fi: | No |
| Producer product name: | 32HCE4000S |
| Producer product family: | LED TV |
| Display diagonal: | 32 |
| Warranty: | 24 month(s) |