Blaupunkt LED TV | 24WGC5500S | 24 | Smart TV | Google TV | HD
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 160,01 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 95.00 mm |
| Gross height (mm): | 361.00 mm |
| Gross weight: | 2.65 kg |
| Gross width (mm): | 580.00 mm |
| Net weight: | 2.25 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 320.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.40 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Blaupunkt |
| Palette Qty: | 80 pc(s) |
| Display: | 1366 x 768 pixels |
| Smart TV: | Yes |
| Display diagonal (metric): | 60 cm |
| Connectivity: | USB, HDMI, CI/CI+, Bluetooth |
| Dimensions with stand: | 53.6 x 15.6 x 36 cm |
| Wi-Fi: | Yes |
| Producer product name: | 24WGC5500S |
| Operating system installed: | Google TV |
| Digital signal format system: | DVB-T/C;DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Display diagonal: | 24 |
| Producer product family: | LED TV |
| HD type: | HD |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 95.00 mm |
| Gross height (mm): | 361.00 mm |
| Gross weight: | 2.65 kg |
| Gross width (mm): | 580.00 mm |
| Net weight: | 2.25 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 320.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.40 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Blaupunkt |
| Palette Qty: | 80 pc(s) |
| Display: | 1366 x 768 pixels |
| Smart TV: | Yes |
| Display diagonal (metric): | 60 cm |
| Connectivity: | USB, HDMI, CI/CI+, Bluetooth |
| Dimensions with stand: | 53.6 x 15.6 x 36 cm |
| Wi-Fi: | Yes |
| Producer product name: | 24WGC5500S |
| Operating system installed: | Google TV |
| Digital signal format system: | DVB-T/C;DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Display diagonal: | 24 |
| Producer product family: | LED TV |
| HD type: | HD |
| Warranty: | 24 month(s) |