Blaupunkt 32QBG6000S 32" (81cm) QLED Full HD Google TV | Blaupunkt
Gamintojas: Blaupunkt
Prekės kodas (MPN): 32QBG6000S
Prekės kodas (MPN): 32QBG6000S
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 222,04 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 109.00 mm |
| Gross height (mm): | 468.00 mm |
| Gross weight: | 5.00 kg |
| Gross width (mm): | 778.00 mm |
| Net weight: | 4.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 720.00 g |
| Plastic (No PET): | 180.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.90 kg |
| Volume (m3): | 0.04 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Blaupunkt |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 109.00 mm |
| Gross height (mm): | 468.00 mm |
| Gross weight: | 5.00 kg |
| Gross width (mm): | 778.00 mm |
| Net weight: | 4.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 720.00 g |
| Plastic (No PET): | 180.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.90 kg |
| Volume (m3): | 0.04 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Blaupunkt |
| Warranty: | 24 month(s) |