BenQ W5800 Home Theater Projector, 4K UHD (3840 x 2160), 2600 ANSI lumens, 16:9 | Benq
Gamintojas: Benq
Prekės kodas (MPN): W5800
Prekės kodas (MPN): W5800
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 4089,80 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 555.00 mm |
| Gross height (mm): | 175.00 mm |
| Gross weight: | 11.40 kg |
| Gross width (mm): | 422.00 mm |
| Net weight: | 10.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 600.00 g |
| Plastic (No PET): | 300.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.90 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.04 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Benq |
| Palette Qty: | 21 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 555.00 mm |
| Gross height (mm): | 175.00 mm |
| Gross weight: | 11.40 kg |
| Gross width (mm): | 422.00 mm |
| Net weight: | 10.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 600.00 g |
| Plastic (No PET): | 300.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.90 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.04 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Benq |
| Palette Qty: | 21 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |