Benq USB-C Designer Monitor PD2705U 27 ", IPS, UHD, 3840 x 2160, 16:9, 5 ms, 350 cd/m², Black, 60 Hz, HDMI ports quantity 1
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 448,31 € | ||
| S2 | 16 vnt. 1-5 d.d. 16 / - vnt. |
562,13 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 720 mm |
| Gross height (mm): | 170 mm |
| Gross weight: | 13.30 kg |
| Gross width (mm): | 600 mm |
| Net weight: | 9.30 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 3000.00 g |
| Plastic (No PET): | 1000.00 g |
| Tare weight (kg): | 4.00 kg |
| Volume (m3): | 0.07344 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Tilt angle: | -5/20 ° |
| Viewing angle, vertical: | 178 ° |
| Viewing angle, horizontal: | 178 ° |
| Display diagonal: | 27 " |
| Colour of product: | Black |
| HD type: | UHD |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Contrast ratio (typical): | 1200:1 |
| Panel type: | IPS |
| Producer product name: | PD2705U |
| Display brightness: | 350 cd/m² |
| Display: | 3840 x 2160 |
| Response time: | 5 ms |
| Pivot: | Yes |
| TV tuner integrated: | No |
| Height adjustment: | Yes |
| Swivelling: | Yes |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Touchscreen: | No |
| Maximum refresh rate: | 60 Hz |
| VESA mounting: | Yes |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| VESA mounting interfaces: | 100x100 mm |
| Producer product family: | USB-C Designer Monitor |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| Display surface: | Anti-Glare |
| USB ports quantity: | 2x USB Type B ( Upstream ); 3x USB 3.2 ( Downstream ) |
| Height adjustment: | 11 cm |
| Energy efficiency class: | G |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | No |
| USB-C: | Yes |
| USB-C power delivery: | 65W |
| Palette Qty: | 24 pc(s) |
Funkcijos 27" 3840x2160 UHD 16:9 HDR IPS 4K monitor 99% sRGB and Rec.709 color spaces USB-C one-cable connectivity |
| Gross depth (mm): | 720 mm |
| Gross height (mm): | 170 mm |
| Gross weight: | 13.30 kg |
| Gross width (mm): | 600 mm |
| Net weight: | 9.30 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 3000.00 g |
| Plastic (No PET): | 1000.00 g |
| Tare weight (kg): | 4.00 kg |
| Volume (m3): | 0.07344 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Tilt angle: | -5/20 ° |
| Viewing angle, vertical: | 178 ° |
| Viewing angle, horizontal: | 178 ° |
| Display diagonal: | 27 " |
| Colour of product: | Black |
| HD type: | UHD |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Contrast ratio (typical): | 1200:1 |
| Panel type: | IPS |
| Producer product name: | PD2705U |
| Display brightness: | 350 cd/m² |
| Display: | 3840 x 2160 |
| Response time: | 5 ms |
| Pivot: | Yes |
| TV tuner integrated: | No |
| Height adjustment: | Yes |
| Swivelling: | Yes |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Touchscreen: | No |
| Maximum refresh rate: | 60 Hz |
| VESA mounting: | Yes |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| VESA mounting interfaces: | 100x100 mm |
| Producer product family: | USB-C Designer Monitor |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| Display surface: | Anti-Glare |
| USB ports quantity: | 2x USB Type B ( Upstream ); 3x USB 3.2 ( Downstream ) |
| Height adjustment: | 11 cm |
| Energy efficiency class: | G |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | No |
| USB-C: | Yes |
| USB-C power delivery: | 65W |
| Palette Qty: | 24 pc(s) |
Funkcijos
27" 3840x2160 UHD 16:9 HDR IPS 4K monitor
99% sRGB and Rec.709 color spaces
USB-C one-cable connectivity