Benq TK710 | 4K UHD (3840 x 2160) | 3200 ANSI lumens | Grey/White
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 3 vnt. 1-5 d.d. 3 / - vnt. | 1676,11 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 260.00 mm |
| Gross height (mm): | 142.00 mm |
| Gross weight: | 4.10 kg |
| Gross width (mm): | 334.00 mm |
| Net weight: | 3.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 800.00 g |
| Plastic (No PET): | 300.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.10 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Benq |
| Throw ratio: | 1.15~1.5 |
| Maximum resolution: | 4K UHD (3840 x 2160) |
| Colour of product: | Grey/White |
| Brightness: | 3200 ANSI lumens |
| Producer product name: | TK710 |
| Producer product family: | Projector |
| Contrast ratio: | 600000:1 |
| Wi-Fi connection: | No |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 260.00 mm |
| Gross height (mm): | 142.00 mm |
| Gross weight: | 4.10 kg |
| Gross width (mm): | 334.00 mm |
| Net weight: | 3.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 800.00 g |
| Plastic (No PET): | 300.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.10 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Benq |
| Throw ratio: | 1.15~1.5 |
| Maximum resolution: | 4K UHD (3840 x 2160) |
| Colour of product: | Grey/White |
| Brightness: | 3200 ANSI lumens |
| Producer product name: | TK710 |
| Producer product family: | Projector |
| Contrast ratio: | 600000:1 |
| Wi-Fi connection: | No |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Warranty: | 36 month(s) |