BenQ PD3226G 31.5“ 3840x2160/16:9/400cd/m2/1ms HDMI, DP, USB
Gamintojas: Benq
Prekės kodas (MPN): 9H.LMVLA.TBI
Prekės kodas (MPN): 9H.LMVLA.TBI
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 2026-05-11 - / 1 vnt. | 1282,00 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 250.00 mm |
| Gross height (mm): | 640.00 mm |
| Gross weight: | 9.70 kg |
| Gross width (mm): | 720.00 mm |
| Net weight: | 7.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2160.00 g |
| Plastic (No PET): | 540.00 g |
| Tare weight (kg): | 2.70 kg |
| Volume (m3): | 0.12 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Benq |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 250.00 mm |
| Gross height (mm): | 640.00 mm |
| Gross weight: | 9.70 kg |
| Gross width (mm): | 720.00 mm |
| Net weight: | 7.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2160.00 g |
| Plastic (No PET): | 540.00 g |
| Tare weight (kg): | 2.70 kg |
| Volume (m3): | 0.12 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Benq |
| Warranty: | 36 month(s) |