BenQ PD2705UA 27“ IPS 3840x2160/16:9/350cd/m2/5ms HDMI, DP, USB
Gamintojas: Benq
Prekės kodas (MPN): 9H.LKDLA.TPE
Prekės kodas (MPN): 9H.LKDLA.TPE
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 511,23 € | ||
| S2 | 7 vnt. 1-5 d.d. 7 / - vnt. |
631,58 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 703.00 mm |
| Gross height (mm): | 460.00 mm |
| Gross weight: | 10.90 kg |
| Gross width (mm): | 614.00 mm |
| Net weight: | 10.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 800.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.90 kg |
| Volume (m3): | 0.20 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Benq |
| Palette Qty: | 15 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
Funkcijos Create with the comfort of the ergo arm and enjoy productivity 27" 3840x2160 UHD 16:9 HDR IPS 4K monitor 99% sRGB and Rec.709 color spaces |
| Gross depth (mm): | 703.00 mm |
| Gross height (mm): | 460.00 mm |
| Gross weight: | 10.90 kg |
| Gross width (mm): | 614.00 mm |
| Net weight: | 10.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 800.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.90 kg |
| Volume (m3): | 0.20 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Benq |
| Palette Qty: | 15 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
Funkcijos
Create with the comfort of the ergo arm and enjoy productivity
27" 3840x2160 UHD 16:9 HDR IPS 4K monitor
99% sRGB and Rec.709 color spaces