BenQ MH856UST+ Projector, FHD(1920x1080), 3500 ANSI lumens, 16:9, Grey/White | Benq
Gamintojas: Benq
Prekės kodas (MPN): MH856UST+
Prekės kodas (MPN): MH856UST+
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 1558,54 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 303.00 mm |
| Gross height (mm): | 236.00 mm |
| Gross weight: | 5.25 kg |
| Gross width (mm): | 317.00 mm |
| Net weight: | 5.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.25 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Benq |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 303.00 mm |
| Gross height (mm): | 236.00 mm |
| Gross weight: | 5.25 kg |
| Gross width (mm): | 317.00 mm |
| Net weight: | 5.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.25 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Benq |
| Warranty: | 36 month(s) |