Benq LED Monitor PD2705Q 27 ", IPS, QHD, 2560 x 1440, 16:9, 5 ms, 300 cd/m², Dark Gray
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 333,48 € | ||
| S2 | 15 vnt. 1-5 d.d. 15 / - vnt. |
422,40 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 549.22 mm |
| Gross height (mm): | 230.70 mm |
| Gross weight: | 10.90 kg |
| Gross width (mm): | 614.00 mm |
| Net weight: | 5.70 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 5000.00 g |
| Plastic (No PET): | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 5.20 kg |
| Volume (m3): | 0.08 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Contrast ratio (typical): | 1000: 1 |
| Display: | 2560 x 1440 |
| VESA mounting: | Yes |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Display brightness: | 300 cd/m² |
| Display surface: | Anti-Glare |
| VGA (D-Sub) ports quantity: | |
| Pivot: | No |
| Colour of product: | Dark Gray |
| Panel type: | IPS |
| HD type: | QHD |
| TV tuner integrated: | No |
| Response time: | 5 ms |
| Producer product name: | PD2705Q |
| Viewing angle, vertical: | 178 ° |
| Height adjustment: | No |
| Tilt angle: | -5/20 ° |
| Viewing angle, horizontal: | 178 ° |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Swivelling: | Yes |
| Maximum refresh rate: | 60 Hz |
| Display diagonal: | 27 " |
| USB ports quantity: | USB Type-C x1 |
| DVI-I ports quantity: | |
| VESA mounting interfaces: | mm |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| Producer product family: | LED Monitor |
| Height adjustment: | cm |
| Pivot angle: | ° |
| Energy efficiency class: | F |
| USB-C: | Yes |
| USB-C power delivery: | 65W |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | No |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas Only an exceptional monitor can be trusted to display your creations precisely as you imagine them. PD2705Q's intuitive design empowers you to make your vision reality. It covers 100% of industry-standard sRGB and Rec. 709 wide color gamuts while achieving amazing Delta E ≤ 3 color accuracy. You'll see more realistic, accurate results from different production lines show color at the same levels. Funkcijos Industry-standard color CalMAN Verified and Pantone Validated HDR for realistic results One cable connectivity One display to show two color modes |
| Gross depth (mm): | 549.22 mm |
| Gross height (mm): | 230.70 mm |
| Gross weight: | 10.90 kg |
| Gross width (mm): | 614.00 mm |
| Net weight: | 5.70 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 5000.00 g |
| Plastic (No PET): | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 5.20 kg |
| Volume (m3): | 0.08 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Contrast ratio (typical): | 1000: 1 |
| Display: | 2560 x 1440 |
| VESA mounting: | Yes |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Display brightness: | 300 cd/m² |
| Display surface: | Anti-Glare |
| VGA (D-Sub) ports quantity: | |
| Pivot: | No |
| Colour of product: | Dark Gray |
| Panel type: | IPS |
| HD type: | QHD |
| TV tuner integrated: | No |
| Response time: | 5 ms |
| Producer product name: | PD2705Q |
| Viewing angle, vertical: | 178 ° |
| Height adjustment: | No |
| Tilt angle: | -5/20 ° |
| Viewing angle, horizontal: | 178 ° |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Swivelling: | Yes |
| Maximum refresh rate: | 60 Hz |
| Display diagonal: | 27 " |
| USB ports quantity: | USB Type-C x1 |
| DVI-I ports quantity: | |
| VESA mounting interfaces: | mm |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| Producer product family: | LED Monitor |
| Height adjustment: | cm |
| Pivot angle: | ° |
| Energy efficiency class: | F |
| USB-C: | Yes |
| USB-C power delivery: | 65W |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | No |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas
Only an exceptional monitor can be trusted to display your creations precisely as you imagine them. PD2705Q's intuitive design empowers you to make your vision reality. It covers 100% of industry-standard sRGB and Rec. 709 wide color gamuts while achieving amazing Delta E ≤ 3 color accuracy. You'll see more realistic, accurate results from different production lines show color at the same levels.
Funkcijos
Industry-standard color
CalMAN Verified and Pantone Validated
HDR for realistic results
One cable connectivity
One display to show two color modes