BenQ GV50P Projector, Full HD (1920 x 1080), 500 ANSI lumens, 16:9, Black | Benq
Gamintojas: Benq
Prekės kodas (MPN): GV50P
Prekės kodas (MPN): GV50P
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 14 vnt. 1-5 d.d. 14 / - vnt. | 786,50 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 190.00 mm |
| Gross height (mm): | 291.00 mm |
| Gross weight: | 3.00 kg |
| Gross width (mm): | 261.00 mm |
| Net weight: | 2.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 60.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 803.00 g |
| Plastic (No PET): | 97.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.90 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Benq |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 190.00 mm |
| Gross height (mm): | 291.00 mm |
| Gross weight: | 3.00 kg |
| Gross width (mm): | 261.00 mm |
| Net weight: | 2.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 60.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 803.00 g |
| Plastic (No PET): | 97.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.90 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Benq |
| Warranty: | 36 month(s) |