Benq GP520 | 4K UHD (3840 x 2160) | 2600 ANSI lumens | Black | Wi-Fi
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 13 vnt. 1-5 d.d. 13 / - vnt. | 1332,33 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 310.00 mm |
| Gross height (mm): | 221.00 mm |
| Gross weight: | 4.60 kg |
| Gross width (mm): | 295.00 mm |
| Net weight: | 3.70 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 803.00 g |
| Plastic (No PET): | 97.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.90 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Benq |
| Palette Qty: | 43 pc(s) |
| Maximum resolution: | 4K UHD (3840 x 2160) |
| Colour of product: | Black |
| Brightness: | 2600 ANSI lumens |
| Wi-Fi: | Yes |
| Wi-Fi standards: | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Producer product name: | GP520 |
| Producer product family: | Projector |
| Contrast ratio: | 200000:1 |
| Wi-Fi connection: | Yes (integrated) |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 310.00 mm |
| Gross height (mm): | 221.00 mm |
| Gross weight: | 4.60 kg |
| Gross width (mm): | 295.00 mm |
| Net weight: | 3.70 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 803.00 g |
| Plastic (No PET): | 97.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.90 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Benq |
| Palette Qty: | 43 pc(s) |
| Maximum resolution: | 4K UHD (3840 x 2160) |
| Colour of product: | Black |
| Brightness: | 2600 ANSI lumens |
| Wi-Fi: | Yes |
| Wi-Fi standards: | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Producer product name: | GP520 |
| Producer product family: | Projector |
| Contrast ratio: | 200000:1 |
| Wi-Fi connection: | Yes (integrated) |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| Warranty: | 36 month(s) |