Benq Gaming Monitor XL2540K 24.5 ", TN, FHD, 1920 x 1080, 16:9, 320 cd/m², Black, HDMI ports quantity 3
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 369,66 € | ||
| S2 | >50 vnt. 1-5 d.d. >50 / - vnt. |
494,43 € | ||
| S3 | 3 vnt. 1-5 d.d. 3 / - vnt. |
370,28 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 470 mm |
| Gross height (mm): | 210 mm |
| Gross weight: | 9.10 kg |
| Gross width (mm): | 680 mm |
| Net weight: | 6.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2000.00 g |
| Plastic (No PET): | 1000.00 g |
| Tare weight (kg): | 3.00 kg |
| Volume (m3): | 0.067116 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Contrast ratio (typical): | 1000:1 |
| Display: | 1920 x 1080 |
| VESA mounting: | Yes |
| Built-in speaker(s): | No |
| Display brightness: | 320 cd/m² |
| Display surface: | |
| VGA (D-Sub) ports quantity: | |
| Pivot: | Yes |
| Colour of product: | Black |
| Panel type: | TN |
| HD type: | FHD |
| TV tuner integrated: | No |
| Response time: | ms |
| Producer product name: | XL2540K |
| Viewing angle, vertical: | ° |
| Height adjustment: | Yes |
| Tilt angle: | -5/23 ° |
| Viewing angle, horizontal: | ° |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| HDMI ports quantity: | 3 |
| Swivelling: | Yes |
| Maximum refresh rate: | 240 Hz |
| Display diagonal: | 24.5 " |
| USB ports quantity: | |
| DVI-I ports quantity: | |
| VESA mounting interfaces: | 100 x 100 mm |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| Producer product family: | Gaming Monitor |
| Height adjustment: | 15.5 cm |
| Pivot angle: | 90 ° |
| Touchscreen: | No |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Cables included: | 1 x DisplayPort |
| USB-C: | No |
| USB-C power delivery: | N/A |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | No |
Aprašymas Advanced generation of XL series PC e-Sports monitors further enhances adjustment flexibility, as well as players comfort and convenience, allowing them to focus on their in-game performance. Funkcijos Smaller base - more playing space Fluid and flexible adjustment - more comfort in-game XL setting to share Make visual adjustments based on your in-game needs No compromise in durability for aesthetics |
| Gross depth (mm): | 470 mm |
| Gross height (mm): | 210 mm |
| Gross weight: | 9.10 kg |
| Gross width (mm): | 680 mm |
| Net weight: | 6.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2000.00 g |
| Plastic (No PET): | 1000.00 g |
| Tare weight (kg): | 3.00 kg |
| Volume (m3): | 0.067116 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Contrast ratio (typical): | 1000:1 |
| Display: | 1920 x 1080 |
| VESA mounting: | Yes |
| Built-in speaker(s): | No |
| Display brightness: | 320 cd/m² |
| Display surface: | |
| VGA (D-Sub) ports quantity: | |
| Pivot: | Yes |
| Colour of product: | Black |
| Panel type: | TN |
| HD type: | FHD |
| TV tuner integrated: | No |
| Response time: | ms |
| Producer product name: | XL2540K |
| Viewing angle, vertical: | ° |
| Height adjustment: | Yes |
| Tilt angle: | -5/23 ° |
| Viewing angle, horizontal: | ° |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| HDMI ports quantity: | 3 |
| Swivelling: | Yes |
| Maximum refresh rate: | 240 Hz |
| Display diagonal: | 24.5 " |
| USB ports quantity: | |
| DVI-I ports quantity: | |
| VESA mounting interfaces: | 100 x 100 mm |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| Producer product family: | Gaming Monitor |
| Height adjustment: | 15.5 cm |
| Pivot angle: | 90 ° |
| Touchscreen: | No |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Cables included: | 1 x DisplayPort |
| USB-C: | No |
| USB-C power delivery: | N/A |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | No |
Aprašymas
Advanced generation of XL series PC e-Sports monitors further enhances adjustment flexibility, as well as players comfort and convenience, allowing them to focus on their in-game performance.
Funkcijos
Smaller base - more playing space
Fluid and flexible adjustment - more comfort in-game
XL setting to share
Make visual adjustments based on your in-game needs
No compromise in durability for aesthetics