BE3600 Dual-Band Wi-Fi 7 Router | MR27BE | 802.11be | 2880 Mbit/s | Ethernet LAN (RJ-45) ports 3 | Mesh Support Yes | MU-MiMO No | No mobile broadband
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 74,06 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 350.00 mm |
| Gross height (mm): | 265.00 mm |
| Gross weight: | 0.35 kg |
| Gross width (mm): | 80.00 mm |
| Net weight: | 0.25 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Mercusys |
| Ethernet LAN data rates: | 2880 Mbit/s |
| Producer product name: | MR27BE |
| Producer product family: | BE3600 Dual-Band Wi-Fi 7 Router |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 3 |
| Wi-Fi band: | 802.11be |
| Mesh Support: | Yes |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | No |
| Antennas quantity: | 4 |
| Palette Qty: | 116 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 350.00 mm |
| Gross height (mm): | 265.00 mm |
| Gross weight: | 0.35 kg |
| Gross width (mm): | 80.00 mm |
| Net weight: | 0.25 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Mercusys |
| Ethernet LAN data rates: | 2880 Mbit/s |
| Producer product name: | MR27BE |
| Producer product family: | BE3600 Dual-Band Wi-Fi 7 Router |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 3 |
| Wi-Fi band: | 802.11be |
| Mesh Support: | Yes |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | No |
| Antennas quantity: | 4 |
| Palette Qty: | 116 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |