AXAGON USB-C 10Gbps Wireless Charging 9in1 hub | HMC-WL9
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 3 vnt. 1-5 d.d. 3 / - vnt. | - | 122,13 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 133.00 mm |
| Gross height (mm): | 100.00 mm |
| Gross weight: | 0.82 kg |
| Gross width (mm): | 207.00 mm |
| Net weight: | 0.44 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 300.00 g |
| Plastic (No PET): | 75.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.38 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | AXAGON |
| Producer product name: | HMC-WL9 |
| Producer product family: | USB-C 10Gbps Wireless Charging 9in1 hub |
| Palette Qty: | 314 pc(s) |
| Gross depth (mm): | 133.00 mm |
| Gross height (mm): | 100.00 mm |
| Gross weight: | 0.82 kg |
| Gross width (mm): | 207.00 mm |
| Net weight: | 0.44 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 300.00 g |
| Plastic (No PET): | 75.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.38 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | AXAGON |
| Producer product name: | HMC-WL9 |
| Producer product family: | USB-C 10Gbps Wireless Charging 9in1 hub |
| Palette Qty: | 314 pc(s) |