AXAGON USB-C 10Gbps GEN2COMBO 12in1 Hub | HMC-12GM2
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 4 vnt. 1-5 d.d. 4 / - vnt. | - | 130,82 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 213.00 mm |
| Gross height (mm): | 26.00 mm |
| Gross weight: | 0.34 kg |
| Gross width (mm): | 130.00 mm |
| Net weight: | 0.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 112.00 g |
| Plastic (No PET): | 28.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.14 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | AXAGON |
| Producer product name: | HMC-12GM2 |
| Producer product family: | USB-C 10Gbps GEN2COMBO 12in1 Hub |
| Palette Qty: | 2400 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 213.00 mm |
| Gross height (mm): | 26.00 mm |
| Gross weight: | 0.34 kg |
| Gross width (mm): | 130.00 mm |
| Net weight: | 0.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 112.00 g |
| Plastic (No PET): | 28.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.14 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | AXAGON |
| Producer product name: | HMC-12GM2 |
| Producer product family: | USB-C 10Gbps GEN2COMBO 12in1 Hub |
| Palette Qty: | 2400 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |