AXAGON USB-C 10Gbps DUAL 4K DISPLAY 7in1 hub | HMC-CUB83X2
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | - | 100,20 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 159.00 mm |
| Gross height (mm): | 28.00 mm |
| Gross weight: | 0.09 kg |
| Gross width (mm): | 99.00 mm |
| Net weight: | 0.07 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 20.00 g |
| Plastic (No PET): | 6.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.03 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | AXAGON |
| Producer product name: | HMC-CUB83X2 |
| Producer product family: | USB-C 10Gbps DUAL 4K DISPLAY 7in1 hub |
| Palette Qty: | 1960 pc(s) |
| Gross depth (mm): | 159.00 mm |
| Gross height (mm): | 28.00 mm |
| Gross weight: | 0.09 kg |
| Gross width (mm): | 99.00 mm |
| Net weight: | 0.07 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 20.00 g |
| Plastic (No PET): | 6.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.03 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | AXAGON |
| Producer product name: | HMC-CUB83X2 |
| Producer product family: | USB-C 10Gbps DUAL 4K DISPLAY 7in1 hub |
| Palette Qty: | 1960 pc(s) |