AXAGON Two-channel SATA III PCI-Express controller with two internal SATA port outputs | PCES-SJ2
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 5 vnt. 1-5 d.d. 5 / - vnt. | - | 20,80 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 145.00 mm |
| Gross height (mm): | 25.00 mm |
| Gross weight: | 0.07 kg |
| Gross width (mm): | 110.00 mm |
| Net weight: | 0.04 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 23.20 g |
| Plastic (No PET): | 5.80 g |
| Tare weight (kg): | 0.03 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | AXAGON |
| Producer product name: | PCES-SJ2 |
| Palette Qty: | 4334 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 145.00 mm |
| Gross height (mm): | 25.00 mm |
| Gross weight: | 0.07 kg |
| Gross width (mm): | 110.00 mm |
| Net weight: | 0.04 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 23.20 g |
| Plastic (No PET): | 5.80 g |
| Tare weight (kg): | 0.03 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | AXAGON |
| Producer product name: | PCES-SJ2 |
| Palette Qty: | 4334 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |