AXAGON Travel four-port USB-A 5Gbps hub | HUE-C1A
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 29 vnt. 1-5 d.d. 29 / - vnt. | - | 9,64 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 210.00 mm |
| Gross height (mm): | 21.00 mm |
| Gross weight: | 0.07 kg |
| Gross width (mm): | 88.00 mm |
| Net weight: | 0.04 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 29.60 g |
| Plastic (No PET): | 7.40 g |
| Tare weight (kg): | 0.04 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | AXAGON |
| Producer product name: | HUE-C1A |
| Producer product family: | Travel four-port USB-A 5Gbps hub |
| Palette Qty: | 4453 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 210.00 mm |
| Gross height (mm): | 21.00 mm |
| Gross weight: | 0.07 kg |
| Gross width (mm): | 88.00 mm |
| Net weight: | 0.04 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 29.60 g |
| Plastic (No PET): | 7.40 g |
| Tare weight (kg): | 0.04 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | AXAGON |
| Producer product name: | HUE-C1A |
| Producer product family: | Travel four-port USB-A 5Gbps hub |
| Palette Qty: | 4453 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |