AXAGON PCI-Express x4 adapter to connect up to two M.2 disks to a computer | PCEM2-D
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 3 vnt. 1-5 d.d. 3 / - vnt. | - | 11,72 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 175.00 mm |
| Gross height (mm): | 30.00 mm |
| Gross weight: | 0.13 kg |
| Gross width (mm): | 130.00 mm |
| Net weight: | 0.06 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 53.60 g |
| Plastic (No PET): | 13.40 g |
| Tare weight (kg): | 0.07 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | AXAGON |
| Producer product name: | PCEM2-D |
| Palette Qty: | 2532 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 175.00 mm |
| Gross height (mm): | 30.00 mm |
| Gross weight: | 0.13 kg |
| Gross width (mm): | 130.00 mm |
| Net weight: | 0.06 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 53.60 g |
| Plastic (No PET): | 13.40 g |
| Tare weight (kg): | 0.07 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | AXAGON |
| Producer product name: | PCEM2-D |
| Palette Qty: | 2532 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |