AXAGON PCEA-P1N PCIe 1x parallels controller
Gamintojas: AXAGON
Prekės kodas (MPN): PCEA-P1N
Prekės kodas (MPN): PCEA-P1N
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 3 vnt. 1-5 d.d. 3 / - vnt. | - | 13,23 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 144.00 mm |
| Gross height (mm): | 26.00 mm |
| Gross weight: | 0.30 kg |
| Gross width (mm): | 110.00 mm |
| Net weight: | 0.07 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 184.00 g |
| Plastic (No PET): | 46.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.23 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | AXAGON |
| Palette Qty: | 2098 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 144.00 mm |
| Gross height (mm): | 26.00 mm |
| Gross weight: | 0.30 kg |
| Gross width (mm): | 110.00 mm |
| Net weight: | 0.07 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 184.00 g |
| Plastic (No PET): | 46.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.23 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | AXAGON |
| Palette Qty: | 2098 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |