AXAGON Passive aluminum heatsink for all M.2 SSDs, size 2280, high 6 mm | CLR-M2L6
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 4,54 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 40.00 mm |
| Gross height (mm): | 20.00 mm |
| Gross weight: | 0.03 kg |
| Gross width (mm): | 100.00 mm |
| Net weight: | 0.02 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 6.40 g |
| Plastic (No PET): | 1.60 g |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | AXAGON |
| Palette Qty: | 21600 pc(s) |
| Producer product name: | CLR-M2L6 |
| Producer product family: | Passive aluminum heatsink for all M.2 SSDs, size 2280, high 6 mm |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 40.00 mm |
| Gross height (mm): | 20.00 mm |
| Gross weight: | 0.03 kg |
| Gross width (mm): | 100.00 mm |
| Net weight: | 0.02 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 6.40 g |
| Plastic (No PET): | 1.60 g |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | AXAGON |
| Palette Qty: | 21600 pc(s) |
| Producer product name: | CLR-M2L6 |
| Producer product family: | Passive aluminum heatsink for all M.2 SSDs, size 2280, high 6 mm |
| Warranty: | 24 month(s) |