AXAGON HUE-SA7BP USB3.0 CHARGING hub
Gamintojas: AXAGON
Prekės kodas (MPN): HUE-SA7BP
Prekės kodas (MPN): HUE-SA7BP
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 4 vnt. 1-5 d.d. 4 / - vnt. | - | 28,36 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 115.00 mm |
| Gross height (mm): | 55.00 mm |
| Gross weight: | 0.28 kg |
| Gross width (mm): | 195.00 mm |
| Net weight: | 0.09 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 155.20 g |
| Plastic (No PET): | 38.80 g |
| Tare weight (kg): | 0.19 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | AXAGON |
| Palette Qty: | 701 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 115.00 mm |
| Gross height (mm): | 55.00 mm |
| Gross weight: | 0.28 kg |
| Gross width (mm): | 195.00 mm |
| Net weight: | 0.09 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 155.20 g |
| Plastic (No PET): | 38.80 g |
| Tare weight (kg): | 0.19 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | AXAGON |
| Palette Qty: | 701 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |