AXAGON HMC-U4 USB4 dock, 3x USB-A, 2x USB-C, HDMI & DP 8K/30Hz, RJ-45, SD/mSD, audio, PD | AXAGON
Gamintojas: AXAGON
Prekės kodas (MPN): HMC-U4
Prekės kodas (MPN): HMC-U4
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 3 vnt. 1-5 d.d. 3 / - vnt. | - | 153,14 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 135.00 mm |
| Gross height (mm): | 49.00 mm |
| Gross weight: | 0.46 kg |
| Gross width (mm): | 225.00 mm |
| Net weight: | 0.16 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 236.80 g |
| Plastic (No PET): | 59.20 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | AXAGON |
| Palette Qty: | 580 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 135.00 mm |
| Gross height (mm): | 49.00 mm |
| Gross weight: | 0.46 kg |
| Gross width (mm): | 225.00 mm |
| Net weight: | 0.16 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 236.80 g |
| Plastic (No PET): | 59.20 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | AXAGON |
| Palette Qty: | 580 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |